Eylül Kendi Kendini Geliştirme Ayı ve Oroweat, hayatımda çok daha iyi yapmaya çalıştığım bir şeyi paylaşmam için bana meydan okudu.
En güncel videolarım

Kötü bir koşudan öğrenmek
Kötü koşular gerçekleşir – işte bir sonraki koşumdan keşfedildiği gibi tam olarak nasıl geçtiğim. Size yardımcı olma fikri, egzersizlerinizin tarafsız bir seyircisi olarak çok daha iyi bir koşucu oldu.

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 48 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 3.
00:51

Canlı
00:00
08:21
03:48

İki günden fazla okuyorsanız, fakir bir atıştırmalık olduğumu fark etmiş olabilirsiniz. “Kötü” çok atıştırmada olduğu gibi, dikkatsizce atıştırıyorum, her yerde çip kırıntıları alıyorum, çantamda atıştırmalıkları istifliyorum…

Devam edebilirim, ancak bunu okuduğunuzdan eminim, gençleri inceliyor/çalıştırıyor/almalısınız, bu yüzden noktaya geleceğim:

Atıştırmalık rutinim, üniversitedeki açlık/tıkınırcasına günlerimden kalan talihsiz bir yara izi. (Özet: Bütün gün 500 kalori yiyerek ‘diyet’ yapmaya çalışırdım. O zaman, sınıftan sonra eve gelir ve Miley’nin köpük parmağına saldırdığı gibi mutfak alanına saldırırdım.)

Bir parçayı daha fazlasını kısıtlamıyorum, ancak bu konuda biraz hassas olduğumu düşünürsek, öğleden sonra aç olduğumda kendime ‘iyi’ bir atıştırmalık vermiyorum. Bunun yerine, ihtiyaçlarımı karşılamak yerine sık sık otlatıyorum.

Bir hacim yiyen olduğum için yaklaşık 200-300 kalori olan atıştırmalıkları seviyorum, ancak çok fazla yiyecek gibi hissediyorum. Gir: Bir sandviç.

Arkadaşım Dan UPS kişisi birkaç öğleden sonra Arnold ürünleriyle dolu bir paket sağladı. Zaten öğle yemeği yedim, ancak sandviç thins üzerinde hindi sandviç yaptım bu yüzden birkaç yeni stok benim yemek istedim.

Merhaba oldukça yemek, tam olarak nasılsın?

Boom. Bu Monican için tüm lezzetli atıştırmalık.

Bu sandviç de 250 kalori altındaydı!

Bu, sahip olacağım bardan daha az!

Bu yüzden benim çok daha iyisi, beni hem harika hem de memnun hissettirecek sağlıklı, lezzetli bir atıştırmalık yemek. (Not: Ben bu bar karşıtı değilim. Her zaman bir Lil Granola bar seviyorum ve o zaman, sadece bütün bir sandviç çok daha tatmin edici.)

OROWEAT, Amerikalıların “Better You Better” a yardımcı olmak için Ali Sweeney ile birlikte çalışıyor! 20.000 $ ‘a kadar kazanabileceğiniz kadar çok daha iyi sitenizi beslemede çok daha iyi paylaşın!

Soru: Her gün aynı atıştırmalıkları yiyor musunuz?

Birkaç hafta boyunca aynı şeyi yeme aşamalarıyla gideceğim ve sonra rastgele değiştireceğim.

Feragatname: Bu yazıda OROWEAT ile ortaklık yapıyorum. İş bana bunun için ekmek ve hamur gönderdi. Tüm görüşler benim.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.