Merhaba! Fıstık ezmesi de dahil olmak üzere son derece önemli bir argüman için yardımınızı ve annemle tartışıyorum – tercih ettiğim iki şey. (Şaka yapmak.)

Bu hafta sonu ailemin evini geçtim. Onlar beni yaklaşık% 2 tipik olarak ve civiche olduğu için beni yetiştirmek için işledikleri için en iyisidirler.
En yeni videolarım

Bir günde ne yiyorum – Runner Edition
Bir günde ne yedim. Bir koşucunun yemek günlüğü şu anda bir maraton veya yarım maraton için eğitim almıyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar artı ipuçları.

Daha fazla video

0 saniye 14 dakika, 26 saniye

Sıradaki
Koşu Öneri COVID19 salgın sırasında sağlıklı kal
02:25

Canlı
00:00
08:21
14:26

Benim bitim bir noktada gidip tezgah üzerinde bu (dev) fıstık ezmesi kavanoz gördüm – sabunlu su dolu. Ne?

Bazı yoğun şüphe sonra (çoğunlukla o PB’nin büyük bir kısmını bir kaşıkla ve iyi bir lil atıştırmalıkla kazınmış olabileceğimi anladığım gerçeğinden sonra) annemin PB kavanozunu yıkadığını keşfettim. Um, tamam… neden?

Fıstık ezmesi kavanozlarını geri dönüşüm kutusuna koymadan önce çamaşır çıkarıyor. Bunun gerektiği kadar tipik olduğu konusunda ısrar ediyor.

Katılmıyorum.

Birçok insanın PB kavanozları gibi şeyleri geri dönüştürmeden önce çamaşır kurduğuna inanıyor.

PB’nin% 98’ini bir kaşıkla kavanozdan çıkarıyorum, bu yüzden bu benim için gerçekten gereksiz. Ancak, PB’nin her son azalmasını kavanozdan çıkarmak için kapsamlı bir zaman harcamasanız bile – gereksiz olduğuna inanıyorum.

Benim teorim, geri dönüşüm konumunun her ne kadar temizlemesi gerektiğidir, bu yüzden çift yıkama gerçekten su boşa harcar.

Çok daha fazla bilgi için Google’ı araştırdım …

Ve çok fazla insan PB kavanozlarının nasıl temizleneceğini veya gerekip gerekmediğini tam olarak soruyorlar. Biz böyliyoruz! Böyle bir bağ anı gibi hissetmiyor musun? Hepimiz PB’yi yemenin yanı sıra geri dönüştürme gereksinimimiz. Ancak aynı şekilde PB kavanozları çamaşır için gereksinim mi ??

Geri dönüşüm için fıstık ezmesini kavanozdan nasıl çıkarırsınız?

Monican’ın Cevabı: Ye. Uzun buzlu bir çay kaşığı ile kazıyın.

Ancak farklı alanlar için özel yönergeler vardır. Bu yüzden bölgesel geri dönüşümlü -liyologunuza veya belediye başkanınıza veya rahibinize veya bölgenizdeki geri dönüşüm programından kimin ücreti alındığında sorun.

Ailemden rastgele yiyeceklerden bahsetmişken – Ceviche’nin yanı sıra avokado eklediler. Yap bunu.

Ve inanıyorum ki tüm hayatımın en inanılmaz 99 cent mağaza teklifini keşfettim… kahve kapsüllerinin bütün bir durumu !!! Bu çılgınca. Bu konuda 99 cent mağaza tüketicisi ile bağlandım. İkimiz de bir araba almaya gittik ve ailem için bir tane ve kardeşim için bir tane var

Bu hafta sonu ailemin vurmadan önce 16 mil koştum. Uzun zamandır 13.1 milden daha uzun süren ilk koşumdu.

Bir yarış durumunun dışında uzun süre koşmak benim için zor oldu. Uzun koşular veya eğitim koşuları olarak yarışları yapmayı seviyorum, ancak 26.2 mil için hazırlıklı hissetmiyorum. Çok daha fazla 20 mil yarış olmasını arzu ediyorum.

Neyse. Güney Kaliforniya’da çok sayıda sonbahar maratonu olduğu için kilometremi geri inşa ediyorum (um, aslında başka yerler). Bu yüzden bugünün planlayıcımı alıyorum ve onunla kalıyorum.

Hafta boyunca çöreklere çok inanıyordum. Bazı durumlarda bu, diğer zamanlardan çok daha sık veya yoğun gerçekleşir.

Aklımdan çıkamadım, bu yüzden büyük gitmeyi ve 6 donut almayı seçtim. Hepsi benim için.

Tamam, Boston Crème Pie biri benim için değildi – o bir kişiyi babama aldım. Ben de geri kalanını famımla paylaştım. Boom.

1 numaralı seçimim kabarık sırlı. Benim bölgesel çörek konumu da gerçekten büyük bir yaban mersini çörek yapıyor. Bu turuncu olanın yanı sıra gerçekten harika… Tüm donut yerlerinde bu seçenekler var mı?

En İyi Yaşam Rehberim Bölüm 1:

1. Donutunuzu birkaç saniye mikrodalgaya koyun (çok uzun değil).

2. Bölgesel bir bakkaldan hediye kartları veya yiyecek veya para isteyen birini görürseniz hızlı bir şekilde dışarı çıkmak için hızlı harika bir yer bulundurun.

3. Devam edilecek…

Anket: Geri dönüşümden önce fıstık ezmesi kavanozlarını (veya benzer eşyaları) çamaşır mı ediyorsunuz veya duruluyor musunuz?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

PaylaşmakPosta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam edin:

Bir günde ne yediğim – koşucular için

Bir günde ne yediğim – koşucular için

Bir koşucu tarafından bir günlük videoda ne yiyorum. Bir gün kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar ne yediğim yemek günlüğü. artı

Yılın en iyi yarışları, koşu ve tarifler!

Yılın en iyi yarışları, koşu ve tarifler!

Tam olarak bu yıl ne kadar kilometre koştuğum. En iyi yarışların yanı sıra önerilerde tek bir yazıda! Calo’nun yanı sıra genel mil sayısını da inceleyin

Boston Maraton İptali Koşmak İçin Ne İmazediyor – Podcast 125

Boston Maraton İptali Koşmak İçin Ne İmazediyor – Podcast 125

Boston Maratonu tam olarak 2020’deki tüm koşucuları efektleri nasıl iptal etti. Yarışınız sanal olacak mı? Uzun koşu günümü ve bo’yu canlandırmak

Koşarken su almak için 3 hack

Koşarken su almak için 3 hack

Getirmek zorunda kalmadan koşarken tam olarak nasıl su alacağınız. Koşuda vitese ihtiyaç duymayan hidrasyon için 3 hack

Disney World 5K Yarış Özeti

Disney World 5K Yarış Özeti

Walt Disney World 5K Yarış Özeti. Disney Expo, 5K yarışının yanı sıra çizgi fotoğraflarına başlayın. WDW Yarışı Hafta Sonunu Çalıştırma Önerileri

Koşucular için Coronavirus – Bilmeniz Gerekenler

Koşucular için Coronavirus – Bilmeniz Gerekenler

Koşucular için koronavirüs bilgi. Covid19 salgını sırasında koşabilir misin? İptal edilen veya gecikmiş maratonların listesi D

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.