Maraton#7 bitti! Bu yılın sonunda 13 yarı maratonun yanı sıra 9 tam maratonun çalışması ve bitmesi istiyorum !!

Bugün Deniz Piyadeleri maratonunu çalıştırdım. İşte benim özetim ve rastgele resimler…

Tipik yarış öncesi yemeğimi yedim (en azından son zamanlarda koşmadan önce yediğim şey)… yulaf ezmesi, kahve ve uyarıcı veya nuun.

Önümüzdeki hafta sonu New York Maratonu’nu çalıştırdığımdan (ve geçen hafta sonu tam iki hafta önce tam olarak koştuğumdan) tek seçeneğimin bu yarışta memnun olmak olduğunu anladım. Hector ile biraz bahis yaptım – en iyi fotoğraf kazanan kişi.

Bir PR yarışmamız vardı = fotoğraf kaydı

Çöp torbaları giymeye hazırlanıyor!

Russ ve ben de genç erkek izcileriydim, aynı zamanda atış teçhizatı ile hazırlandı. Açıkçası Lime çevre dostu bu sezon yarış öncesi moda içindedir… hazırlıklı olun!

Yarış öncesi eğlence…

Koç Steve! Tek koşucular için olağanüstü bir eğitmen – ‘ev yarışı’ Long Beach Maratonu. Onlarla birlikte çok fazla koşmayacağım, çünkü online bir lil de en iyisi ama bir gün bununla ilgili olacağım.

Bugün de programda çok sayıda ziyaretçiyi tatmin ettim! “Merhaba!” Rastgele koşumun yanı sıra rastgele koşumu görüyorsunuz, ancak sizi asla ‘göremiyorum’! Gerçekten minnettarım. Bu Katie

Başlamadan önce Sky Dalları, dünyanın en büyük ABD bayrağıyla başlangıç ​​çizgisine en iyi şekilde indi! Bunun ne kadar inanılmaz olduğunu bile açıklayamıyorum…

Maraton Kolordu Maraton Yarış Özeti

Yarış – program araştırma çalışmamın önerdiğinden daha hililerdi! (Araştırma çalışması ile iki kişiye “Bu engebeli bir kurs mu?” Diye soruyorum.)

Ancak, tüm silahlı hizmet adamının yanı sıra kadınlar, simgeler, tarih ve kalabalık desteği sayesinde Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi programıdır!

Mile 3’ten sonra uzun süre düz olduğuna ve tüm manzaraların yanı sıra seslerin de dikkatini dağıttığınıza inanıyorum. Bu yarış hakkında küçük bir elverişsiz olan – çok büyük olduğu için (30.000 koşucu?) Başlangıçta son derece sıkışık. Bu büyük yarışlar için tipik, ancak bu 19 mil kadar zayıflamadı! Önde en iyi sıraya girene kadar burada zaman seçmenin zor olacağına inanıyorum.

(Biraz video çektim, ancak tam olarak nasıl ortaya çıktığını görmek için bir gereksinim. Bizi izlemeye devam edin.)

Arlington Ulusal Mezarlığı’na gelene kadar son 6 mil biraz yoruluyor. Sonra, sonuna yaklaştıkça kalabalıklar hem yüksek hem de harika.

Yüzeyi geçtiğinizde, hatların yanı sıra hizmet hatlarının yanı sıra elinizi sallamak için bekleyen kadınlar da var. yanı sıra size madalya sunuyorlar ve size hayranlar. Bu harika.

Deniz Piyadeleri Maratonu Madalyası

Deniz Piyadeleri Yüzey Zamanı – 3:56:27’de tamamladım ve parkta yürüyüş değildi.

(Azal: Popomu tekmeledim, ancak önümüzdeki hafta sonu bir yarış daha yaptığım için pozitif kalmam gerekiyor!)

Deniz Piyadeleri Maratonu ile ilgili her şey çok organize oldu. Buna yarış sonrası gıda hatlarını içerir. Size bir çanta, su ve o zaman yemeğinizle çok sevimli bir kutu sağladılar.

Yarış sonrası tekliflerin birçok parlak kısmı, alan battaniyeleri yerine sağladıkları hafif ceketlerdir. AŞK. Bir yudum su almaya (veya başka bir şey yapmaya) çalışırken bu fable battaniyelerin omuzlarınızda tutmak çok zordur. Bu nesnel başarılı ceketler benim tercih ettiğim yeni şey.

Yorgun olmama rağmen, bir şekilde tüm karpuz yemek için tamamen ücretsiz taze karpuz kabinine koşmak için ele aldım. Harika bir göçük yaptım. #EatmorewaterMelon ama benden çok daha fazla değil.

Genel düşünceler: Deniz Piyadeleri Maratonu hakkında her şeyi sevdim. Herkes çok zarifti. Servis üyeleri “çıktığınız için teşekkürler” ve diğer olumlu şeyleri belirtmeye devam etti. Ülkemizi savunan onlar olduğunu düşündüm, onlar sayesinde söylemeliyim!

Ama gerçekten, en iyisiydi. Fiziksel olarak zor bir ırkım vardı, ancak bu, ölen tüm insanlara kıyasla ve ülkemize hizmet eden yaralı olanlara kıyasla hiçbir şey değil. Tanrı onları korusun.

Soru: Herhangi bir veteriner türünü anlıyor musunuz?

Benim için teşekkür ederiz. xoxo.

Çok daha fazla koşu, yemek ve eğlence için Instagram’da @Runeatrepeat’i takip edin!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğnePaylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam edin:

OC Half Maraton Sonuçları ve Top 13 Önemi

OC Half Maraton Sonuçları ve Top 13 Önemi

OC Maratonu ve Yarı Maraton Yarışı Sonuçları. Turuncu bölge özetinin yanı sıra 13.1 mil koşunun en iyi kısımları. Diğer için indirim oranları

Revel Marathon-Big Bear Yarış Sonuçları ve Özet

Revel Marathon-Big Bear Yarış Sonuçları ve Özet

Revel Run Yarış Serisi Marathon Büyük Ayı Yarış Özeti ve Top 10 Listesi. En iyi kilometrelerce büyük ayı ve benim

Surf City yarı maraton sonuçları ve özet

Surf City yarı maraton sonuçları ve özet

Surf City Maratonu ve yarı maraton sonuçlarının yanı sıra özet. Huntington Plajı’ndaki yarı maratonun fotoğraflarının yanı sıra eğlence

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

Amerika’nın En İyi Şehri (San Diego) Yarı Maraton Yarışı Sonuçları ve Özet. AFC Yarı Maraton Fotoğrafları. İçinde koşmak

Deniz Piyadeleri Maratonu 2020 – Çevrimiçi Yarış ???

Deniz Piyadeleri Maratonu 2020 – Çevrimiçi Yarış ???

Maraton Yarışı Online 2020 Yıllık. Deniz Piyadeleri Maraton Eğitimi ve Pazartesi Madalya @Runeatrepeat Run Instagram

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Yarım maraton yarışı özeti ve inceleme. Irvine Yarı Çılgın Yarım Maraton Koşu Programı ve Yarış Değerlendirmesi ve Öneriler

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.