Jake Paul, Dana White hakkında çöp konuşurken ve UFC ödeme yapısı, arka planda çok fazla zevk (ve başlıklar) getiriyor Karma dövüş sanatları savaşçıları derneği yasal ve politik savaşlarla mücadele ediyor on yıldan fazla bir süredir iyileştirme için. Bu savaşlar sessizce ama kesinlikle olumlu sonuçlar verdi.

MMAFA, Muhammed Ali Genişletme Yasası’nı MMA’ya (savaşçılara profesyonel boksörlerle aynı haklar vermek) ve diğer reformları getirmek için Kongre’yi lobi yapan antitröst davasının arkasındaki güçtür. Bu kavgaların hiçbiri bitiş çizgisinin üzerinde olmasa da, bu savaşların yarattığı uzun vadeli baskı mevcut savaşçılar için bir miktar iyileşme sağladı.

Bugün MMAFA, UFC’de bölünmüş gerçek karlara ışık tutmak da dahil olmak üzere bazı başarıları hakkında bir basın bülteni yayınladı (savaşçılara gidecek kârların sadece% 15-20’i ile), sözleşmeli reformlar getirerek (gün batımı maddesi gibi Antitröst iddiası başarılı olursa, savaşçılara yüz milyonlarca dolar ödeme potansiyeli ile birlikte, gerçek ücretsiz ajans için UFC Francis Ngannou’yu temizleyebilir.

Jake Paul gibi her iki ünlü için de kederli savaşçı Pay hakkında farkındalık yaratıyor ve MMAFA gibi grupların daha az medya dostu uzun sert savaşan savaşı ile birlikte reform alevlerini hayran bırakmaya çalışıyor.

Aşağıda basın açıklaması:

İlan

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

UFC tarihindeki en büyük mücadele – ViewAugust 10, 2015’e göre 1 yorum ile mevcut değil
MMAFA rakipleri çağırıyor, Fightersaugust 16, 2016’ya 1 yorumla “satış konuşması” yapıyor
Karışık Dövüş Sanatları Sporcuları Derneği’ne girin – Hızlı Düşünceler 1 Aralık 2016 tarihli

Leave a Reply

Your email address will not be published.