, bir yarışma ile sonuçlanan topraklanmış bir rakibin kafasına yasadışı dizleri gösteriyor. Maçın ardından, topraklanmanın anlamının önemli bir yanlış anlaşıldığını gösterdiği bir röportaj sağladı. MMA’nın ‘birleşik’ politikaları uyarınca, bu yanlış anlamalar on yıldan uzun bir süredir benzer olduğu için mevcut olmamalıdır. Ancak Yeni Yıl ile bu parçalanmış bir şekilde değişiyor.

Geçen yıl Boks Komisyonları Birliği’nin büyük çoğunluğu ve savaşçı spor üyeleri birleşik kuralları yükseltmek için oy kullandı. 1 Ocak 2017 tarihli bir zaman çerçevesi, değişiklikleri getirmeye karar verildi. Değişiklikler, MMA’nın yargılama kriterlerinin bir yükseltmesini, böbreğe topuk saldırılarını sağlayan, bir rakiplerin açık bir el ile uğraşmasını yasaklayan ve çok fazla Daha da önemlisi, topraklanmış savaşçının yeniden tanımlanması.

Temelli bir rakibin göstergesini değiştirmek, bir rakibin kafasının yanı sıra tekmelemenin yanı sıra yasal olduğunu tanımladığı için çok önemlidir. Bununla birlikte, yeni tanım tüm yargı bölgelerinde benimsenmemiştir (ve muhtemelen olmayacaktır).

Marc Raimondi’nin bildirdiği gibi, “New Jersey, Ohio, Missouri, Colorado, Virginia, Maryland ve Güney Dakota, MMA Fighting tarafından elde edilen ABC tarafından toplanan veriler başına yeni politikaları tam olarak kucaklamayacak özellikler arasındadır. Teksas, Mart ayına kadar politikalara oy vermeyecek. İcra direktörü Bob Bennett’e göre Nevada, Ocak ayında politikalar değişikliklerine “muhtemelen” oy kullanacak. ”

Kendi yargı yetkim British Columbia, New Jersey’in politikalarına yasal olarak bağlantılıdır, bu nedenle BC muhtemelen yeni kuralları benimsemeyecek bir yargı yetkisi dahadır.

Kısacası, Yeni Yıl savaşçılarıyla, koçların yanı sıra yöneticilerin, içinde bulundukları yargı yetkisinin bilincinde olmaları ve politikaları kavraması gerekir. MMA için politikalar asla gerçekten ‘birleşik’ değildi, ancak şimdi yıllardır olduğundan çok daha parçalı olacaklar.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

ABC, 30, 2019’u yeniden birleştirmeyi umuyor
ABC, MMA’nın Birleşik Kurallarına Yükseltme 2, 2016 7 Yorumlarla
ABC Politikaları Komitesi MMAFEBREM’in birleşik politikalarında değişiklikleri rafine etme 19 Şubat 2016 ile 1 Yorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.