Egzersizimi beğendiğim gibi yumurtalarımı seviyorum – akıcı mı?

Ne? Hepsi kazananlar olamaz.
En güncel videolarım

Pysch Ward’daki büyüleyici ortağım: Bir Anı – Kitap İncelemesi
Pysch Ward’daki büyüleyici ortağım: Bir Anı
Mark Lukach tarafından

Sesli Kitap En Çok Satan Anı İncelemesi 2017’yi piyasaya sürdü.

İyi bir dinleme mi?
Audible’da bulunan kitabın hızlı bir incelemesini paylaşıyorum.

Amazon’dan:

Akıl sağlığı problemi ile yeniden tanımlanan ve sevginin gücünü teyit eden genç bir evliliğin kalp kırıcı ama umutlu bir anısı.

Mark ve Giulia’nın hayatı birlikte bir masal romantizmi olarak başladı. On sekiz yaşında aşık oldular, yirmi dört yaşında evlendiler ve kısa bir süre sonra San Francisco’da rüya hayatına başladılar. Ancak Giulia yirmi yedi yaşındayken, onu yaklaşık bir ay boyunca psişik koğuşa inen korkutucu ve beklenmedik bir psikotik mola verdi. Bir gün canlı ve iyi ayarlanmıştı; Bir sonraki, sanrılı ve intihar etti, sevdiklerinin güvenli olmadığına ikna oldu.

Soru:
Şimdi hangi kitap veya podcast dinliyorsunuz ??

Bundan sonra ne dinlemeliyim?!

Kitaba ve diğer incelemelere bağlantılar runeatrepeat.com’da

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Covid-19 testim var
05:16

Canlı
00:00
08:21
05:31

Hala yumurta can atıyorum ve bu gece akşam yemeğinde tost ile akan yumurta istedim. En iyi görünümlü yumurta yapmıyorum, ama sanırım oldukça iyi tatma yapıyorum.

Diğer son saplantılarımın bir tarafı ile – kızartma olarak yenen yeşil fasulye. Kabul etmek istediğimden çok daha fazla ketçapla yendi.

İlk olarak düzenli…

O zaman akan!

Gün boyunca rastgele bu çubuğa geçtim. İsimden nefret ediyorum, ama birkaç blogda gördükten sonra denemek zorunda kaldım. Ben hayran değildim. Ama bu beni yemekten alıkoymadı. Yine de tekrar alamazdım.

Ve tatlı – Annie’nin Bunny kurabiye tahıl. Bu şeyleri sadece tahıl koridorunda satmalılar çünkü böyle yiyen tek kişi olmadığımı biliyorum.

Ben bana Reddit’te bulduğu bu resmi gönderdi, kime kredi vereceğinden emin değilim, ama onu seviyorum – brokoli ile doldurulmuş bir mısır çörek!

Snacky hissediyorum ama aç olmadığımı biliyorum. Biraz sıcak kakao veya Seltzer’in yatağa kadar beni meşgul etmesini umuyorum.

iyi geceler!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.