için 6 Yeni Yıl ile ilgili öneriler, birçokimiz için yeni hedefler geliyor ve çok daha fazlasını yapmak, birçok tipik Yeni Yıl kararının listelemesinde 3 numaraydı. Çok daha fazla çalışmanın önde gelen bir hizmeti, bir spor salonuna işaret etmektir, ancak hepimizin fitness merkezi üyeliklerinin yılın başında nasıl arttığını tam olarak duyduk, daha sonra Ocak ayı boyunca hızla azaldı. Bu ay bir fitness merkezine katılmayı düşünüyorsanız (veya yeni üyeliğinizden en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyorsanız), burada tüm yıl boyunca devam etmenize yardımcı olacak bazı öneriler var.

Yeni üye avantajlarından yararlanın. Çok sayıda fitness merkezinde, özellikle Ocak ayında, tamamen ücretsiz kişisel eğitim veya sağlık ve sağlıklı yaşam değerlendirmeleri gibi yeni üyeler çekmek için özel promosyonlara sahiptir. Üyeliğinizde neler olduğunu keşfedin ve her şeyden yararlanın! Harika bir kişisel fitness eğitmeni, fiziksel uygunluk seviyenizi değerlendirmenize ve size en iyi antrenmanlar göstermenize yardımcı olacaktır. Denemenizden sonra faydaları kullanmayı düşünmüyorsanız, sorun değil! Fitness eğitmeninizin, cihazları kullanmak veya yeni bir rutini bulmak için keşfetmek, sahip olduğunuz oturum sayısı için hedeflerinizin ne olduğunu öne anlamasına izin verin. Bir denemeden sonra hizmetlere kaydolursanız, daha da iyi! Fiziksel uygunluk rutininizi sürdürmeniz için size ilham vermeye yardımcı olabilir.

Bir plan yapın ve besteleyin. Son zamanlarda hedeflerinize ulaşma planları yapmanın önemi hakkında bazı bilgiler paylaştık ve bu da fitness merkezi için de geçerli! Her hafta fitness merkezine ne kadar gerçekçi bir şekilde ulaşabileceğinizi ve hangi günleri gideceğinizi planlayın. O zaman ona sadık kalın! Fitness merkezinin rutininizin rutin bir parçası olması bir ay veya daha fazla sürebilir, ancak olduğunda, gitmeyi bırakmanın zorlanacağını keşfedeceğinize inanıyoruz. Aynı şekilde, her ay belirli sayıda kez, ör. 50 $ ‘lık üyeliğiniz, haftada üç kez giderseniz 4 $/oturumun maliyeti veya haftada iki kez giderseniz 6 $/oturum, vb.

Sevdiğiniz bir sınıf bulun. Çok sayıda fitness merkezi üyeliğinizle tamamen ücretsiz dersler sunar, bu nedenle hangi sınıfları sunduklarını kontrol etmek ve sevdiğiniz birini keşfetmek için uzun zaman ayırın! Kickboks, Zumba veya dönme olsun, sizi harika hissettiren bir şey veya özellikle cesaret verici keşfettiğiniz bir eğitmen olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kendini ödüllendir. Son zamanlarda kendinizi tatmin etmenin öneminden bahsettik, ancak bunu fitness merkezine çok daha fazla gitmenize yardımcı olacak bir araç olarak kullanabilirsiniz! Fitness merkezini kendinize gerçekten konuşmak zorunda olduğunuz bir gün varsa, sadece egzersiz sonrası iyi olduğunuz bir şey keşfetmenin yanı sıra deneyin. İster yöntem evinde belirli bir smoothie dükkanı ister evde kendinizi biraz şımartmak için bir yöntem olsun, biraz ek motivasyon için fitness merkezine gitmediğiniz sürece kendinize sahip olamayacağınızı söyleyin. Sadece biraz sağlıklı bir şey olduğundan emin olun.

Aşırıya kaçmayın. Herkesin sınırları vardır, ayrıca yeni bir fiziksel uygunluk rejimi başlatırsanız, sizinkini keşfetmeniz gerekeceksiniz. Onlara ihtiyacınız olduğunda kendinize dinlenme günleri sağlayın, ayrıca daha uzun mesafeler koşmak veya daha ağır ağırlıkları kaldırmak kadar çalışmak için zaman ayırın. Yönteminizi her zaman daha fazlasını yapmak kadar çalıştırabilirsiniz, ancak kendinizi yaralamak sadece sizi geri getirecektir.

Sağlıklı beslenme üzerinde de çalışın. Egzersiz yapmanın yanı sıra sağlıklı beslenmenin yanı sıra sizi genel olarak daha sağlıklı hale getirmek için el ele gidin, bu yüzden ikisini birlikte eşleştirin. Teknik sürdürülebilir bir plan üretmektir. Bu nedenle, tamamen sevdiğiniz bir şeyi kesmek yerine, yeni fiziksel uygunluk planınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için belirli yiyecekleri sınırlamaya veya sağlıklı yemekler planlamaya çalışın.

Önerilerimizin çok sayıda deneyin yanı sıra tam olarak nasıl yaptığınızı anlayalım!

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.