New York, New York’un Battle Sports Peyzajının Son Yasama Yükseltmesiyle Güçleri Büyük ölçüde Genişletilmiş Bir Düzenleyici olan Atletik Komisyonu, Müfettiş Catherine Catherine Leahy Scott tarafından ciddi eleştiriler altında kaldı .

Ağır bir boksörün Madison Square Gardens’taki 2013 maçında beyin hasarı aldıktan sonra NYSAC’ı incelemekle görevlendirilen Scott, bu ay raporunu tamamladı. New York Times tarafından ilk olarak bildirildiği gibi, Scott’ın raporu düzenleyicinin bir dizi önemli bulgusunu yaptı.

Scott’ın tam raporu burada keşfedilebilir – NY NYSAC ile ilgili soruşturma

48 sayfalık raporda Scott notları

Maçta Atletik Tazminat Sandalyesi “Destekleyicilerden Yanlış Hediyeler Almıştı”

Müteakip Tazminat Başkanı Thomas Hoover “bir aile üyesi ve arkadaşlar için fayda elde etmek için yanlış davranışlarda bulundu”

Ve muhtemelen birçok “birçok atletik tazminat uygulaması, politikası ve prosedürler, özellikle de tıbbi bakım, taktik acil durum planları ve iletişim ve eğitim ile ilgili olanlara zarar verdi. Genel müfettiş benzer şekilde, New York kamu görevlilerinin mevzuatının ve Atletik Komisyonun eski başkanlıklarının muhtemel ihlallerine ek olarak, atletik tazminat komiserleri tarafından da uygun bir etkileşim eksikliğinin yanı sıra gözetiminin yanı sıra Chars’ın da olduğunu keşfetti ”

Reklamcılık

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

New York, “New York Savaş Sporları Yasası” nın 23 Kasım 2016 tarihini kaçıran savaşçıları askıya almak için yasal olarak bağlı olarak
New York Atletik Tazminat Hakkında Yasal Düşünceler Meme İmplant Tartışması 7, 2017 ile 2 Yorum
Chris Weidman’ın Temyiz 10, 2017’de 1 Yorum ile Yasal Konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.