Merhaba! nasılsın Sevgililer gününüz nasıldı? Taze bir çörek teslimatına uyandım! Ciddi anlamda. Bu şimdiye kadarki en iyi sürpriz oldu! Aşk.

Ben bunu erken uyandırmak için 22 alarm ayarlamak zorunda kalmalıydı. Hiç bir fikrim yok. Ama bunlar taze ve hayatımın en mutlu kahvaltısıydı. Bayıldım.
En yeni videolarım

Maraton Eğitim Günü 3.
Maraton Eğitim Günü 3.

Daha fazla video

0 saniye 51 saniye

Sıradaki
Covid 19 antikor testi
05:19

Canlı
00:00
08:21
00:51

Dün gece en rastgele akşam yemeğini bir araya getirdim…

Mağazadan suşi aldım ve pişirilmesi gereken karnabahar vardı.

Bu yüzden karnabaharı kavurdum ve en iyi tabaka tavasında ‘servis ettim’, böylece ekstra yemekler yapmak zorunda kalmayacağım. Kazanma için tembel.

Kişişli sebzelerinize ketçap koyuyor musunuz? Yap. Ya da humusa batırın. Rica ederim.

Ayrıca birkaç çikolata kaplı çilek attım. Bunlar gerçekten iyiydi! Çilek son zamanlarda o kadar tatlı görünmüyordu ama bunlar lezzetliydi (sadece şeker kısmı değil, tüm meyve tatlıydı).

Bu hafta Hyland’ın takım mücadelesi güç kelimeleri hakkında konuşmak. Boston Maratonu için antrenman yaparken kullandığımız mantraları ve motivasyon ifadelerini paylaşıyoruz.

Boston maratonunu yönetme fikrinden çok korkuyorum ve korkutuyorum. Heck, herhangi bir maraton koşmaktan korkuyorum. Kendimden şüphe ediyorum. Vücudumdan şüpheliyim. Yeteneklerimden şüpheliyim. Oraya ait olup olmadığımı sorguluyorum.

Hyland’ın ekibiyle bu güç merkezi ile yarışı yürütme fırsatını ciddiye almayı düşündüm çünkü bunu hak ettiğimi düşünmedim. Ve yeterince hızlı olmadığımı ve aptal görüneceğimi hissettiğim için.

Bu sadece koşmakla değil, çok fazla korku ve kendine şüphe var. Ama sonunda korktuğumda bile devam etmeme yardımcı olan kısa bir mantray buldum – cesur ol.

Benim için endişe çoğu zaman ortadan kalkmıyor. Bu yüzden korkmam gerekiyor. Kendime ‘cesur ol’ diyorum.

Sonra, ben (korkuyorum) ve elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Elimden gelen bu.

Bu noktada, bir maratonun başlangıç ​​çizgisine geldiğimde ya da kapımın üzerinde büyük bir fırsat geldiğinde doğal olarak cesur, kendine güvenen bir kişi olacağımdan emin değilim. Sorun değil, sadece cesur olmayı hatırlamam gerekiyor.

Bu hafta meydan okumamız, bütün gün kendimize kendimize hatırlatmak için vücudumuzdaki birisini güç ifademizi yazmaktı. Bileğime böyle “Cesur Olun” dövmeyi düşünüyordum (ve aslında geçen yıl bir kına dövmesi aldım), bu yüzden bir test çalışması yaptım. Hala düşündüğüm bir şey.

Tüm bu korkusuzluk konuşması, RER’de ve sosyal medyada nasıl göründüğüme bağlı olarak nasıl kendime güveniyorum gibi göründüğünü düşündürdü.

Ancak, bu devam eden bir yolculuk. Koşma, çalışma ya da okula olan güveninizi artırmanın veya yapmaktan korktuğunuz her şeyi denemenin en iyi yolu olan bir önerim var. Kafamda patladığında yaptığım bu rastgele vlog’a göz atın…

Soru: Güç kelimeniz nedir?

Bu yazı Hyland’ın ortaklaşa. Tüm görüşler benim.

24SAVE

Paylaşmak önemsemektir!

24
Toplu iğne

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam edin:

Koşucular için Coronavirus – Bilmeniz Gerekenler

Koşucular için Coronavirus – Bilmeniz Gerekenler

Koşucular için koronavirüs bilgileri. Covid19 salgını sırasında koşabilir misin? İptal edilen veya ertelenen maratonların listesi

Çalışan sorularınızın cevapları b Videolar

Çalışan sorularınızın cevapları b Videolar

Merhaba! RER Instagram TV kanalında şimdi yeni video! Cevabı bulmayı kolaylaştırmak için 2 videoda böldüm

Sana exe olmalıInstagram Hikayelerinden Hasta ve Diğer Soru -Cevaplar Olduğunda RCISE

Instagram Hikayelerinden Hasta ve Diğer Soru -Cevapta Egzersiz Yapmalı

Hasta iken koşmalısın? Tam zamanlı işiniz olarak blog yazıyor musunuz? Boston Maratonu’nu yönettin mi? Houston Maratonu? Taperi

Ekim Hedefleri Planlayıcısız Yazdırılabilir Aylık Hedef Belirleme Çalışma Sayfası

Ekim Hedefleri Planlayıcısız Yazdırılabilir Aylık Hedef Belirleme Çalışma Sayfası

Koşma ve fitness için aylık hedefler. Ana hedef, aylık hedef ve haftaya göre belirlenen küçük hedefler. Tamamen ücretsiz yazdırılabilir hedefler ay lütfen

Destekli germe beni süslü hissettiriyor

Destekli germe beni süslü hissettiriyor

Total Vücut Stretch, Masaj Envy’de Yeni Destekli Bir Germe Servisidir – 60 Dakikalık Kafa Toe Assi seansı yaptım

Boston Maraton İptali Koşmak İçin Ne İmazediyor – Podcast 125

Boston Maraton İptali Koşmak İçin Ne İmazediyor – Podcast 125

Boston Maratonu 2020’deki tüm koşucuları nasıl iptal etti. Yarışınız sanal olacak mı? Uzun koşu günümü ve bo’yu canlandırmak

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.