için 120 gün askıya aldı, Bellator’un Derek Anderson, Mohegan Sun Tribe Atletik Güvenlik ve Düzenleme Departmanı tarafından Cuma günü Bellator 258’deki Michael “Venom” sayfasına kaybını takiben 120 gün boyunca askıya alındı. .

Bout öncesi lisanslamada Anderson, dövüş öncesi tıbbi anketindeki tıbbi sorunları açıklamamıştır. Buna rağmen sosyal medyaya gitti ve dövüş kampı sırasında böbrek yetmezliği için dört kez hastaneye gittiğini belirtti. Aşağıdaki gibi yayınladı:

“Teşekkürler @Bellatormma @Therealscottcoker en kısa zamanda geri dönmeyi seviyorum, ancak tüm kampımda böbrek yetmezliği yaşarken 4 kez hastaneye gitti ve zor antrenman yapabiliyordum, bu kavgayı gerçekleştirmek istedim. Kısa bir tatilden sonra iyileşmek için geri döneceğim ve şimdi yalamak için yeni yaralarım var. Arkadaşlarım, ailem ve hayranlarıma hepinizi seviyorum ve yaptığım hayata liderlik etmekten mutluluk duyuyorum ve eleştiri bunun bir parçası. Elimi ilk kan çizerek kırdı, bu yüzden var ama @Michaelvenompage’a tüm saygılar kesinlikle bir ara tekrar yapmak istiyor. ”

Bu açıklamayı ‘Falsified’ kayıtları olarak nitelendirirken Mohegan Sun Head Mike Mazzulli, Mmajunkie’ye şunları söyledi:

“Size sağlığınızı sorduklarında bir dövüş öncesi tıbbi formu tahrif ettiğinizde, bu benim bir endişem… savaşçıların güvenliği konusunda endişeliyiz. Bu benim en büyük sorunum. Hafifçe almayacağım. Tamam değil. ”

Anderson’ın maçını kaybettiğine ve bu süspansiyonun basit bir tıbbi nedenlerden dolayı olduğundan çok farklı olmayan süreçte ciddi şekilde kırık bir burun yaşadığına dikkat edilmelidir.

Savaş öncesi tıbbi formlarda sağlıkları hakkında uzanan sayısız savaşçı örneği vardır. Hesap verebilirliğin birkaç örneği vardır.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Fighter, 24 Şubat 2022’de aşırı hızlı ağırlık için askıya alındı. 1 yorum
MMA Düzenleyici Rounnovnovnovnovnovy 2 Yorumlarla
Bellator, 25, 2016’da ciddi iddialarla yanlış işten çıkarma davası açtı

Leave a Reply

Your email address will not be published.