dün uzun zamandır yaşadığım en ayrıntılı günlerden biriydi. Bir ton fiziksel çalışma olduğu için bir maraton koşmak gibidir, gelişme son derece streslidir ve bittiğinde hem rahatlamışsınız hem de biraz üzücüdür.

Pazar sabahı erken saatlerde uyandım, çünkü 8 ve sabah 9 arasında görünmesi için düzenlendiğinden beri. Ben ve ben de Craigslist’te sunmayan mobilyaları yeniden listelemek zorunda kaldık dışında gitmeye hazırdım.
En güncel videolarım

Maraton Eğitim Günü 3.
Maraton Eğitim Video Günlüğü – Gün 3. Koşmak Run Eat tekrar tekrar

Daha fazla video

0 saniye 51 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 4.
01:21

Canlı
00:00
08:21
00:51

Aç değildim, ancak uzun bir gün olacağını anladım, bu yüzden önceki gece yaptığım kahvaltıyı ısıttım (mutfak alanı eşyalarımı paketlediğimde).

Sonra bir saat boyunca ileriye doğru ilerledik ve bir yarıya kadar bekleyen bir yarıya çıktık. Aldığımız tek mobilya, Ben’in evinde uzun zamandır olan eski sandalyedir (bana sorarsanız çok uzun).

Ben burada bunalmış görünmüyor mu? Ha.

Uykulu görünmüyor muyum? Ha tekrar.

Sonunda kamyon geldi ve onu paketledik. Yaklaşık iki saat içinde vardı. Tam olarak ne kadar şey alabileceğimiz konusunda bir sınırımız vardı, bu yüzden hepsi kutular artı bir trajik sandalye ve ayakta masamdı. Ancak bu, CA’da başlamamız ve konumumuzu sıfırdan sağlamamız gerektiğini gösteriyor. Bunun için herhangi bir para koymadığımızı düşünerek sert bir pazarlık avcısı olmalıyım!

Sonra temizleme zamanı gelmişti. Tam olarak ne kadar eğlenceli, ha.

O sihirli silgi süngerlerine yemin ediyorum! Hedeflerden nakavt olanları aldım ve harika çalıştılar.

Onlar hakkında da devam ediyordum, bu yüzden Ben de geldi ve “hedef marka” sihirli silgi Info-merical için fotoğrafımı çekti. Sizinkini bugün alın! (Yağlı alın dahil değildir.)

Gün boyunca bir noktada bir öğle yemeği ve içecek koşusu yaptım – sandviçlerin yanı sıra cips (resim yok). Ben bir şekilde simit M & Ms ile ev bulmak için ele aldım. Onlar iyiydiler, ancak hayatımı değiştirmedi.

Ben tüm hareketlerden kaka yapıldı, ancak herhangi bir mobilyamız yok, bu yüzden sadece zeminin ortasına düştü ve dizüstü bilgisayarıma hizmet etti.

Biraz dinlendikten sonra bir karar verdik “Gölü” etrafında son bir yürüyüş yapmak zorunda kaldık.

Gizlilik yararına biraz gizemli olmalıydım, ancak nerede yaşadığımızı sevdim ve buradaki mükemmel yollar hakkında övmek istedim!

Son 11 aydır Columbia, MD’de bir dairede veya kınamakta yaşıyorum. Mükemmel bir alanda da bulunuyoruz – kapımdan çıkıp beni alışveriş merkezine ya da kilometrelerce ve kilometrelerce yürüyüş/koşu yollarına götüren bir yol alabilir.

Ağaçların arkasındaki tuğla bina benim kompleksimden yüksek katlı. Bu binada çevrimiçi olmadım, ancak yanında idealdi.

Benim dairem veya kınamak kapı dışında dışarı ve tamamen dört mil olan bir arka yol oldu.

Ben de tarafından koşacağım biraz plaza var (ya da ben de yürümek gibi). En şirin alanın yanı sıra yürüyüş, koşma veya bisiklet için en iyisidir!

Her zaman gülümsemem gerektiği kadar güneş doğarken buraya koşmayı kullandım? Olduğum birçok yerde böyle sakin ve risksiz koşu yollarını keşfetmek kolay değil. Bu rotalarda zamanımın tadını çıkarmanın yanı sıra gerçekten zevk aldığımı belirtebilirim.

Sonbahardaki Yol:

Kış mevsimi:

Bahar:

Yaz: Ben ve Monica’nın Columbia’daki son yürüyüşü… şimdilik.

Yürüyüşün yanı sıra duştan sonra hızlı bir şekilde akşam yemeğini seçtik ve Matt’e ve Kristin’in çok daha fazla shin-dig için gittik.

Daha önce hiç orada bulunmadığım ve yeni bir şey istediğinden Cosi’yi aldım. Menülerinde kalori tahminleri olduğunu görmek için hoş bir şok oldum. Bunu sevdim!

Bir salata aldım ve somon ekledim. Bir parça düz ekmek ile de geldi – sadece iyiydi, ancak yemek için biraz uzun beklediğime inanıyorum.

Matt ve Kristin en iyisidir! Ben ve ben de onlarla mükemmel bir şekilde geçiniyorum – bu “çift arkadaşlar” da keşfetmek zor olabilir.

Burada onlarla çok fazla zaman geçirebildiğimiz için çok şanslıyız. teşekkürler beyler!!! İç şakalarımızı ve uygunsuz YouTube videosunun keyfini çıkaracağım mı?

Kristin ve biraz şarap içerken, çocuklar “çocuk içecekler” içti. Tonics falan da cin olduklarına inanıyorum?

Sonra, kontrolör yerine kendime nasıl adım attığım her şeyi gösterme şansım olduğu bazı video oyunu oynadık. Karakterim yerine vücudumu ekranda çevirirken kutlama yan şovumum. Başarısız.

Ne yazık ki, bir gece aramak ve iyi arkadaşlarımıza “Daha sonra görüşmek” dememiz gerekiyordu. Gelecek yılın Cadılar Bayramı C’de kaçırdığım için gerçekten sersemledimYengeç festivalinin yanı sıra elebrasyon? Boo.

Tüm mobilyalarımızdan kurtulmak zorunda kaldığımız için yerde uyumak için eve gittik. Neyse ki biz çok fiziksel olarak ve duygusal olarak süzüldü, ikimiz de oldukça hızlı uykuya daldık (tamam, belki bir kase tahıldan sonra).

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

Yeni Yıl için Koşu Hedeflerinin En Yüksek Listesi

Yeni Yıl için Koşu Hedeflerinin En Yüksek Listesi

2022 için çalışan hedeflerin en üst düzeyde listesi. Yeni Yıl Run Hedefleri Çalışma Kitabı Ücretsiz Kılavuz Şimdiye kadar en iyi koşu hedeflerinizi belirlemek için!

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Yarım maraton yarışı özeti ve inceleme. Irvine Yarı Çılgın Yarım Maraton Koşu Programı ve Irk Değerlendirmesi ve Fikirleri

Miles 4. Günü’nde istif – koşu terapi değil, ancak yardımcı olur

Miles 4. Günü’nde istif – koşu terapi değil, ancak yardımcı olur

Çevrimiçi Koşu Zorluğu 4. Gün İnceleyin. Komik Runner Memes Instagram’ın yanı sıra stres ve kaygı ve stresle ilgilenmeye yönelik fikirler

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

Amerika’nın En İyi Şehri (San Diego) Yarı Maraton Yarışı Sonuçları ve Özet. AFC Yarı Maraton Fotoğrafları. İçinde koşmak

Koşarken su almak için 3 hack

Koşarken su almak için 3 hack

Getirmek zorunda kalmadan koşarken tam olarak nasıl su alacağınız. Koşuda vitese ihtiyaç duymayan hidrasyon için 3 hack

5 dakikalık koşu ısınması – bir

5 dakikalık koşu ısınması – bir

Koşucular için hızlı ısınma. Koşunuzdan önce 5 dakika koşmak. Tam olarak nasıl koşmaya hazırlanır. Daha önce ne yapacağına dair fikirler

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.