ile aranabilir olun, botlarınız sarılmış, kaskınız güvenlidir ve dağda veya patikalarda harika bir gün geçirmeye hazırsınız. Ancak bu “Ya eğer?” Düşünceler, herhangi bir dış girişim türünden önce yaptıkları gibi, zihninizin arkasında durabilir. Heyecan verici olmasına rağmen, tehlikeler her zaman vahşi sporların gerçeğinin bir parçasıdır.

Bu nedenle Fitbit, sizi çok daha aranabilir hale getirmek için Recco ile ortaklık kurdu. Yeni Recco Smartwatch aksesuar bandımız, radar teknolojisini kullanan pasif bir transponder olan entegre bir Recco Rescue reflektörüne sahiptir. Bu, dünyanın dört bir yanındaki kurtarma ekiplerinin, dışarıdan bir acil durum durumunda sizi çok daha etkili bir şekilde bulmak için RECCO dedektörlerini kullanmasını sağlar.

Yani maceralarınız sizi her yere götürüyor-ister pist dışı kayak veya snowboard, ister bisiklete biniyor ya da bisiklete biniyor veya yürüyüş bölgesinde derinlemesine yürüyüş yapıyor, Fitbit çok daha hazırlıklı olmanıza yardımcı oluyor.

Recco yeniliği nasıl çalışır?

RECCO dedektörü kurtarıcı tarafından getirilir ve Recco reflektörü kullanıcı tarafından getirilir veya kullanılır. Acil bir durumda, kurtarıcı, bandınızdaki reflektörü bulmak için bir el fenerinin ışını gibi yönlü bir radar sinyali yaymak için RECCO dedektörünü kullanır.

Radar sinyali reflektöre çarptığında, dedektöre tekrar tekrarlanır ve kurtarıcıyı yönünüze işaret eder. Dedektör reflektöre ne kadar iyi gelirse, iade edilen sinyal o kadar güçlü olur ve sonunda kurtarıcının konumunuzu tespit etmesini sağlar.

Daima aranabilir olun

Her ne kadar reflektörler hava ile 80 metre ve paketlenmiş karlı 20 metre kadar çeşitli bulunsa da, üzerinizde çok daha fazla, çok daha aranabilirsiniz. En iyi yanı, asla RECCO reflektörünüzü etkinleştirmek veya ücretlendirmeniz gerekmez.

Efsanevi Backcountry kayakçısı Chris Davenport, “Çığ tehlikesi, son derece ciddiye aldığım bir şey ve backcountry’nin derinliklerinde olduğum zaman, ek güvenlik arıyorum” diyor. “Fitbit için Recco Woven Band, kitime harika bir katkı.”

İster ilk RECCO satın alma işleminiz ister sadece Recco efektlerinize bir katkı olsun, Fitbit için dokuma grubu, iç maceracınızı ihtiyacınız olan huzurla kabul etmenizi sağlar. Davenport, “Her gün ve her gün pistlerde ve benim günlük hayatımla zahmetsizce harmanlanan cihazları da zorunlu kılıyorum” diyor. “Recco inovasyonunun güce ihtiyacı yoktur ve yapmayı sevdiğim şeylere çok daha fazla odaklanmamı sağlıyor.”

Ayrıca, bazı bilgileri azaltmak için RECCO ile ortaklık kurduk: Bu aksesuarı satın alan herkes, Recco’dan “Plan” ı indirme bağlantısına ek olarak daha güvenli dış maceralar için birkaç fikir alacak. Plan nedir, soruyorsun? Bu, sarılmadan önce her seviyedeki kar müdavimlerinin hazırlanmasına yardımcı olacak, önemli bir eylem programı da dahil olmak üzere bir dizi güvenlik prosedürüdür.

Çığ güvenliği hakkında çok daha fazla bilgi için recco.com’u inceleyin ve gitmeden önce anlayın. Kasklar, botlar ve ceketler gibi çok daha fazla RECCO teknolojisi donanımlı ürünleri inceleyin.

Recco inovasyonu bir çığ alıcı -vericisinin yerini almaz. RECCO inovasyonu çığları durdurmaz veya bir hasta veya kayıp kişinin hayatta kalmasını veya yerelleştirilmesini güvence altına almaz. Anlama ve tipik anlamda, kazaları önlemek için en iyi yöntemlerdir. Her zaman güvenlik politikalarına ve düzenlemelere saygı gösterin.

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.