Çarşamba günü memnun oldu! Günüme hafta ortası koşumla başladım. Birçoğumuz hafta sonu oldukları için uzun koşularımızı tamamlıyoruz, ancak bu hafta ortası koşular biraz daha kolay bir şekilde itilebilir. Anlıyorum, meşgulüz.

Ama NYC Maraton Eğitimim İyi Arkadaşlar Dürüst Tur’da iyi arkadaşlar da deneyecekler.
En yeni videolarım

Seyahat Jane Review
Seyahat Jane Portable Urinal İnceleme.

Daha fazla video

0 saniye 8 dakika, 1 saniye

Sıradaki
High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
06:12

Canlı
00:00
08:21
08:01

Her Pazartesi Runner’ın Nation Facebook sayfasında, hafta ortası koşumuzu paylaşmak için bir zorluk olabilecek sırayla alıyoruz. Bu hafta eğitmen Steve’in koşusu oldu.

Run: Bu yüzden, bugün hafta ortası koşumu yaptım ve hesap verebilir olduğunu bildiriyorum.

Yemek: Pamuk şeker üzümlerini gördünüz / duydunuz mu?! Onlar Bakersfield, CA’dan yeni bir hibrit üzüm (iddia edilen GDO yok). yanı sıra pamuk şeker gibi gerçekten tadı! Bu delilik. Pazartesi günü işte ona yardım etmeye gittiğimde annem benimle biraz paylaştı ve hepsini aldım. Keşfetmek son derece zordur (çoğunlukla filizler gibi sağlık ve sağlıklı yaşam mağazalarında), bu yüzden önümüzdeki yıla kadar beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Crosstrain Kimliği Hediyesi

Diğer Run haberlerinde, Crosstrain Kimliği’nden bir temsilci, acil durum kimlik ürünleri hakkında kısa bir süre önce iletişime geçti. Onlar gerçekten bir süre yolday yaptığım için yaptığım hediye gördü ve reaksiyon şaşırtıcıydı. Ne yazık ki, sadece bir kişi bundan bir kimlik aldı. Hemen satın alınan herkesin hemen bir tane satın almasını umuyorum, ancak sanırım yapmadın mı?

Bu nedenle Crosstrainid, beş RER ziyaretçisine yürürken, koşarken, bisiklete binerken, tırmanma, parkta piknik yaparken giymek için tamamen ücretsiz bir kimlik sağlıyor.

Girmek için: Tercih ettiğiniz dış etkinlik ile bu yayın hakkında bir yorum bırakın.

ABD sakinlerine açık. 09:00 PST’de 8/23 kapanıyor. Crosstrainid bu ürünü RER okuyucuları için tamamen ücretsiz sunuyor. Tüm görüşler benim.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.